1520 meter heg in Gronsveld
1520 meter heg in Gronsveld
Heggen voor verhoging biodiversiteit
Deze grondeigenaar heeft een aantal percelen grasland waarop vleesvee loopt en een boomgaard. De eigenaar wil meer biodiversiteit in de percelen brengen door het aanplanten van heggen.
De heggen passen in het Limburgs landschap en sluiten aan bij de landschapselementen in de omgeving.
In dit project wordt 1.250 strekkende meter heg aangeplant. De hoofdsoort is meidoorn (70%) met de mengsoorten sleedoorn (15%) en Gelderse roos (15%).
-
Vergroening Eiland van Schalkwijk
SBNL Natuurfonds gaat, in samenwerking met onder meer agrariërs, grondeigenaren en gemeente, het Eiland van Schalkwijk vergroenen. Dit ambitieuze vergroeningsproject is een belangrijke stap in het herstel van de groenblauwe dooradering van het hele gebied. Het ministerie van LVVN heeft voor het project een subsidie toegekend van een half miljoen euro.
Vergroening Eiland van Schalkwijk
-
Transitie van varkenshouderij naar regeneratieve landbouw
Boerderij Adrianahoeve is een boerderij waarop een varkenshouderij is gevestigd. Bij de boerderij hoort, 8,5 hectare huiskavel waarop wisselend maïs en gras worden geteeld.
Transitie van varkenshouderij naar regeneratieve landbouw
-
Windsingels en heggen voor voedselbos
De Jonge Voedselbosboeren in Elst krijgen € 4.250 voor de aanleg van windsingels en heggen in het Voedselbos De Laar.
Windsingels en heggen voor voedselbos